Görme Engelliler
T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
TRABZON / ORTAHİSAR - Pelitli Ahmet Can Bali Anadolu Lisesi

Pelitli Ahmet Can Bali Anadolu Lisesi

Telefon
462 334 42 47
Belgegeçer
462 334 42 48
WEB
http://ahmetcanbalianadolu.meb.k12.tr
Adres
Pelitli Mahallesi Aralık Sokak OrtahisarTrabzon
Vizyon
Milli manevi değerleri özümsemiş,bilgiyi davranışa dönüştüren akademik olarak hedeflerine ulaşabilen öğrenciler yetiştirerek ilde tercih edilen okul olmaktır.
Misyon
Öğrencilerimizin hedefledikleri yüksek öğrenime ulaşmaları için onlara bilgili,becerikli,ahlak değerleri ile kendilerine güvenen bireyler olarak yetişmeleri fırsatını vermek,yaşadıkları çağda karşılaşacakları problemleri birlikte çözebilme ve ihtiyaçlara cevap verebilme potansiyeline ulaşmalarını sağlamak için varız.
Başarılar
Dilek YILMAZ Türkiye Genç Kızlar Futsal Erkekler İl üçüncülüğü Tekwando İl Biriciliği Erkek Taekwando 49 Kg.Türkiye Birincisi ***************************** Elif YILMAZ BaharBAYRAK Serpil ATEŞ Kübra ERDOĞDU 2006-2007 Eğitim Öğretim Yılı Takım Halinde Trabzon 4.cülüğü Kupas ***************************** 2007-2008 Eğitim Öğretim Yılı Takım Halinde Trabzon Genç Kızlar İl Birinciliği Kupaları ***************************** 2008-2009 Eğitim Öğretim Yılı Takım Halinde Trabzon Genç Erkekler İl Birinciliği Kupaları,Eğitim Öğretim Yılı Takım Halinde Trabzon Genç Kızlar İl İkinciliği Kupaları ***************************** 2009-2010 Eğitim Öğretim Yılı Takım Halinde Trabzon Genç Erkekler İl Üçüncülüğü Kupaları ***************************** 2010-2011 Eğitim Öğretim Yılı Genç Kızlar Masa Tenisi İl Üçüncülüğü, Tekvando Genç Erkekler il Üçüncülüğü ***************************** 2011-2012 Eğitim Öğretim yılı Genç Erkekler Güreş İl Birinciliği (76 Kg. Grekoromen Mehmet Ali SOYTEKİNOĞLU),Tekvando Genç Erkekler İl Üçüncülüğü, Masa Tenisi Genç Erkekler İl Dördüncülüğü ***************************** 2012-2013 Eğitim Öğretim yılı Genç Erkekler Futsal İl Dördüncülüğü,Genç Erkekler Güreş İl Birinciliği,Genç Erkekler Güreş Türkiye Üçüncülüğü(Mehmet Ali SOYTEKİNOĞLU),Genç Bayanlar Yüzme İl Birinciliği (Yaren KESKİN),Tekvando Genç Erkekler İl Birinciliği ve Türkiye Şampiyonası Genç Erkekler Türkiye Birinciliği(45 Kg.Deniz DAĞDELEN) 2012-2013 Masa Tenisi Genç Erkekler İl Üçüncülüğü 2013-2014 Futsal Genç Erkeler İl İkinciliği 2014-2015 Tekvando Genç Kızlar İli Birinciliği ve Geç Erkekler İl Üçüncülüğü 2014-2015 Masa Tenisi Genç Erkekle İl Üçüncülüğü
Öğretmen :25
Öğrenci :388
Derslik :14
BT Sınıfı :1
Misafirhane :0
Kütüphane :1
Fen Labaratuarı :2
Bağlantı :ADSL (16 Mbit ve üzeri)
Konferans Salonu :1
Atölye-İşlik :0
Spor Salonu :1
Öğretim Şekli :TEKLİ
Saatler
08:30 15:50
Isınma
KALORİFER
Lojman
0 - YOK
Ulaşım
ŞEHİR MERKEZİNDEN DOLMUŞ,BELEDİYE OTOBÜSÜ,SERVİS
Yerleşim Yeri
ORTAHİSAR İLÇESİ-MAHALLE
Yazdır